gamessolutions@wp.pl      +48 726 309 454

Witamy w w świecie rozrywki

Games Solutions

Games Solutions Sp. z o.o. oferuje najem krótko i długoterminowy automatów do gier oraz sprzedaż hurtową i detaliczną oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szybko

Jeżeli nie masz czasu na poszukiwanie odpowiedniego urządzenia dla siebie, jeżeli nie znasz specyfiki rynku powiedz nam czego potrzebujesz a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

Tanio

Jeśli nie chcesz wydawać jednorazowo kilkudziesięciu tysięcy złotych na urządzenia, nie musisz ich kupować, możesz je od nas wynająć. Miesięczna opłata nie obciąży Twojego budżetu a jednocześnie będzie mogła zostać zaliczona w koszty uzyskania przychodu..

Legalnie

Wszystkie nasze urządzenia pochodzą z legalnych źródeł. Wystawiamy faktury VAT. Cenimy sobie przejrzystość i transparentność.

Nasza oferta

Dzierżawa maszyn

Oferujemy najem krótko, średnio i długoterminowy urządzeń, a także sprzedaż hurtową oraz detaliczną na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej

Dzierżawa maszyn

Konserwacja

W przypadku najmu przez cały orkes zapewniamy bieżącą konserwację oraz naprawę naszych urządzeń, w przypadku sprzedaży oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedanych przez nas urządzeń. Nie naprawiamy i nie konserwujemy urzadzeń nabytych od innych podmiotów.

Konserwacja

Masz pytanie? Napisz!

Skontakuj się z nami

Niniejsza strona internetowa nie stanowi reklamy jak i promocji gier hazardowych. Wszelkie skojarzenia z konkretnymi miejscami lub urządzeniami są przypadkowe.